Jowita Kroszczyńska

Kadra Juniorów Dolnego Śląska 2013 r.
Kadra Młodzików Dolnego Śląska 2010 r. – 2012 r.
Stopień mistrzowski 1 dan

Mistrzostwa Polski Juniorów V m 2014 r.
Bydgoszcz Cup V m 2014 r.
Turniej Nadziei Olimpijskich Taekwondo CEFTA III m 2013 r.
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży V m 2012 r.
Warsaw Cup II m 2011 r.
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży V m 2011 r.
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików II m 2010 r.

Do góry

Martyna Majocha

Kadra Młodzików Dolnego Śląska 2013 r. – 2014 r.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży II m 2013 r.
Turniej Nadziei Olimpijskich Taekwondo CEFTA III m 2013 r.
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików I m 2012 r.

Agata Sobstyl

Kadra Narodowa Młodzieży 2011 r.
Kadra Juniorów Dolnego Śląska 2010 r. – 2011 r.

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski II m 2011 r.
Mistrzostwa Polski Juniorów V m 2010 r.

Nikola Wojtków

Kadra Młodzików Dolnego Śląska 2011 r. – 2013 r.

Mistrzostwa Polski Juniorów V m 2014 r.
Turniej Nadziei Olimpijskich Taekwondo CEFTA III m 2013 r.
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży V m 2012 r.
Bydgoszcz Cup III m 2012 r.
Warsaw Cup II m 2011 r.
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików I m 2011 r.
Turniej Nadziei Olimpijskich Taekwondo CEFTA II m 2011 r.
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików III m 2010 r.

Filip Doroszkiewicz

Kadra Juniorów Dolnego Śląska 2011 r. – 2013 r.
Kadra Młodzików Dolnego Śląska 2010 r.

Turniej Nadziei Olimpijskich Taekwondo CEFTA III m 2013 r.
Mistrzostwa Polski Juniorów III m 2011 r.
Bydgoszcz Cup II m 2011 r.
Prague Open III m 2011 r.
Turniej Nadziei Olimpijskich Taekwondo CEFTA III m 2011 r.

Maksymilian Gołda

Kadra Narodowa Młodzieży 2017 r.
Kadra Młodzików Dolnego Śląska 2013 r.
Stopień mistrzowski 1 dan

Puchar Polski Bydgoszcz Cup III m 2017 r.
Puchar Polski Olsztyn Cup III m 2016 r.
Puchar Polski Małopolska Cup II m 2016 r.
Puchar Świata G1 Riga Open V m 2016 r.
Mistrzostwa Polski Juniorów I m 2016 r.
German Open V m 2016 r.
Puchar Polski Bydgoszcz Cup III m 2016 r.
Puchar Polski Wielkopolska Cup II m 2016 r.
Puchar Polski Olsztyn Cup II m 2015 r.
Mistrzostwa Polski Juniorów V m 2015 r.
Puchar Polski Bydgoszcz Cup III m 2015 r.
Mistrzostwa Polski Juniorów V m 2014 r.
Turniej Nadziei Olimpijskich Taekwondo CEFTA II m 2014 r.
Turniej Nadziei Olimpijskich Taekwondo CEFTA I m 2013 r.
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży V m 2013 r.
Bydgoszcz Cup III m 2013 r.

Dawid Majocha

Kadra Narodowa Juniorów 2017 r.
Kadra Młodzików Dolnego Śląska 2013 r. – 2014 r.

Mistrzostwa Polski Juniorów II m 2016 r.
Puchar Polski Bydgoszcz Cup III m 2016 r.
Puchar Polski Małopolska Cup II m 2015 r.
Mistrzostwa Polski Juniorów III m 2015 r.
Puchar Polski Bydgoszcz Cup III m 2015 r.
Puchar Polski Wielkopolska Cup III m 2015 r.
Turniej Nadziei Olimpijskich Taekwondo CEFTA I m 2014 r.
Bydgoszcz Cup III m 2014 r.
Turniej Nadziei Olimpijskich Taekwondo CEFTA I m 2013 r.
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików I m 2012 r.

Filip Olszak

Kadra Narodowa Młodzieży 2017 r.

Kadra Narodowa Juniorów 2016 r.

Kadra Narodowa Juniorów 2014 r.

Kadra Narodowa Kadetów 2013 r.

Najlepszy zawodnik Mistrzostw Polski Kadetów 2013 r.

Kadra Młodzików Dolnego Śląska 2011 r. – 2013 r.

Stopień mistrzowski 1 dan

Puchar Świata G1 Croatia Open V m 2017 r.

Mistrzostwa Polski Seniorów I m 2017 r.

Turniej Nadziei Olimpijskich Małopolska Cup II m 2017 r.

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski I m 2017 r.

International Berlin Open I m 2017 r.

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy IX m 2017 r.

Puchar Polski Bydgoszcz Cup II m 2017 r.

Puchar Świata G1 Slovenia Open V m 2017 r.

Puchar Polski Swarzędz Cup II m 2017 r.

Puchar Polski Olsztyn Cup II m 2016 r.

Puchar Świata G1 Serbia Open V m 2016 r.

Puchar Polski Małopolska Cup I m 2016 r.

Puchar Świata G1 Riga Open III m 2016 r.

Mistrzostwa Polski Juniorów II m 2016 r.

German Open V m 2016 r.

Puchar Polski Bydgoszcz Cup III m 2016 r.

Puchar Polski Wielkopolska Cup I m 2016 r.

Puchar Polski Olsztyn Cup I m 2015 r.

Puchar Polski Małopolska Cup II m 2015 r.

Mistrzostwa Polski Juniorów II m 2015 r.

Puchar Polski Bydgoszcz Cup II m 2015 r.

Puchar Polski Wielkopolska Cup III m 2015 r.

Turniej Nadziei Olimpijskich Taekwondo CEFTA I m 2014 r.

Warsaw Cup II m 2014 r.

Bydgoszcz Cup III m 2014 r.

Mistrzostwa Polski Juniorów III m 2014 r.

Turniej Nadziei Olimpijskich Taekwondo CEFTA I m 2013 r.

Warsaw Cup I m 2013 r.

Mistrzostwa Europy Kadetów 17 m 2013 r.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży I m 2013 r.

Bydgoszcz Cup III m 2013 r.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży III m 2012 r.

Bydgoszcz Cup III m 2012 r.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików I m 2011 r.

Turniej Nadziei Olimpijskich Taekwondo CEFTA I m 2011 r.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików II m 2010 r.

Oskar Osiński

Kadra Juniorów Dolnego Śląska 2013 r.
Kadra Młodzików Dolnego Śląska 2011 r. – 2012 r.

Puchar Polski Wielkopolska Cup III m 2015 r.
Mistrzostwa Polski Juniorów V m 2014 r.
Warsaw Cup III m 2014 r.
Turniej Nadziei Olimpijskich Taekwondo CEFTA I m 2013 r.
Bydgoszcz Cup V m 2013 r.
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży V m 2012 r.
Turniej Nadziei Olimpijskich Taekwondo CEFTA II m 2011 r.
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików I m 2010 r.

Artur Sałata

Puchar Polski Małopolska Cup II m 2015 r.
Mistrzostwa Polski Juniorów III m 2015 r.
Puchar Polski Bydgoszcz Cup III m 2015 r.
Puchar Polski Wielkopolska Cup III m 2015 r.

Dawid Śnieżyk

Kadra Młodzików Dolnego Śląska 2012 r. – 2014 r.

Bydgoszcz Cup V m 2013 r.
Turniej Nadziei Olimpijskich Taekwondo CEFTA III m 2013 r.
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików I m 2012 r.
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików I m 2011 r.

Kamil Iwański

Kadra Juniorów Dolnego Śląska 2017 r.
Kadra Młodzików Dolnego Śląska 2014 r. – 2015 r.

Puchar Polski Wielkopolska Cup III m 2017 r.
Mistrzostwa Polski Juniorów III m 2017 r.
International Berlin Open II m 2017 r.
Puchar Polski Bydgoszcz Cup III m 2017 r.
Puchar Polski Małopolska Cup III m 2016 r.
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży V m 2014 r.
Turniej Nadziei Olimpijskich Taekwondo CEFTA III m 2014 r.
Turniej Nadziei Olimpijskich Taekwondo CEFTA I m 2013 r.
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików I m 2013 r.
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików II m 2012 r.

Krystian Nowakowski

Kadra Młodzików Dolnego Śląska 2014 r. – 2015 r.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży V m 2014 r.
Turniej Nadziei Olimpijskich Taekwondo CEFTA III m 2014 r.
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików I m 2013 r.
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików II m 2012 r.

Karol Franczak

Kadra Juniorów Dolnego Śląska 2017 r.

Kadra Młodzików Dolnego Śląska 2015 r.

Puchar Polski Olsztyn Cup II m 2017 r.

Turniej Nadziei Olimpijskich Małopolska Cup I m 2017 r.

Mistrzostwa Polski Juniorów II m 2017 r.

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych V m 2015 r.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików I m 2014 r.

Turniej Nadziei Olimpijskich Taekwondo CEFTA I m 2014 r.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików II m 2013 r.

Jerzy Frania

Kadra Juniorów Dolnego Śląska 2017 r.
Kadra Juniorów Młodszych Dolnego Śląska 2016 r.
Kadra Młodzików Dolnego Śląska 2015 r.

Puchar Polski Wielkopolska Cup III m 2017 r.
International Berlin Open III m 2017 r.
Puchar Polski Olsztyn Cup III m 2016 r.
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży V m 2016 r.
Puchar Polski Bydgoszcz Cup III m 2016 r.
Puchar Polski Małopolska Cup II m 2015 r.
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików I m 2014 r.
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików IV m 2013 r.

Kacper Witek

Kadra Juniorów Młodszych Dolnego Śląska 2017 r.

Kadra Juniorów Młodszych Dolnego Śląska 2016 r.

Turniej Nadziei Olimpijskich Małopolska Cup III m 2017 r.

Polish Open - Warsaw Cup V m 2017 r.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży V m 2017 r.

International Berlin Open I m 2017 r.

Puchar Polski Bydgoszcz Cup III m 2017 r.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży V m 2016 r.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików III m 2014 r.

Jan Frania

Kadra Juniorów Młodszych Dolnego Śląska 2017 r.

Kadra Młodzików Dolnego Śląska 2016 r.

Puchar Polski Olsztyn Cup II m 2017 r.

Prague Open I m 2017 r.

Puchar Polski Wielkopolska Cup II m 2017 r.

International Berlin Open I m 2017 r.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików II m 2015 r.

Jakub Wasilewski

Kadra Młodzików Dolnego Śląska 2015 r.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików I m 2014 r.

Łukasz Krawczyk

Kadra Juniorów Dolnego Śląska 2011 r. – 2012 r.

Mistrzostwa Polski Juniorów V m 2011 r.
Turniej Nadziei Olimpijskich Taekwondo CEFTA I m 2011 r.

Adrian Paśkiewicz

Kadra Młodzików Dolnego Śląska 2010 r. – 2011 r.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży V m 2011 r.
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików II m 2010 r.

Szymon Orzech

Kadra Młodzików Dolnego Śląska 2017 r.

Puchar Polski Bydgoszcz Cup III m 2017 r.
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików III m 2016 r.

Kacper Kempfert

Kadra Młodzików Dolnego Śląska 2017 r.

Prague Open II m 2017 r.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików I m 2017 r.

Igor Niklewicz

Kadra Młodzików Dolnego Śląska 2017 r.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików I m 2017 r.

Julia Słonecka

Prague Open I m 2017 r.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików II m 2017 r.

Lena Sztulberg

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików II m 2017 r.