Aktualności

01.12.2016 - 14:13 Autor: Trener

Wrocławskie sparingi naszych taekwondzistów

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Warrior Zgorzelec pracowicie spędzili minioną sobotę. Młodzi taekwondziści sprawdzali swoje umiejętności podczas sparingów we Wrocławiu.
Blisko osiemdziesięciu zawodników uczestniczyło w konsultacji sparingowej zorganizowanej przez AZS AWF Wrocław. Juniorzy, kadeci oraz młodzicy w czasie intensywnych zajęć doskonalili elementy walki sportowej oraz kształtowali wydolność. Pojedynki z wieloma różnymi przeciwnikami dały możliwość zdobycia nowych doświadczeń oraz umożliwiły optymalne przygotowanie do zawodów. Po forsownym 2,5 godzinnym treningu przyszedł czas na regenerację w formie spaceru po wrocławskim rynku oraz wspólny posiłek. Ostatnim punktem dnia był relaks we wrocławskim aquaparku. Sportowcy zregenerowali siły w basenie, a także skorzystali z hydromasażu. Największą radość wszystkim uczestnikom sprawiły wyścigi na zjeżdżalniach oraz odpoczynek w jacuzzi.
Warto dodać, że już w najbliższy weekend zawodnicy zgorzeleckiego klubu wystartują w Międzynarodowym Pucharze Polski Olsztyn Cup.