Aktualności

29.11.2019 - 07:55 Autor: Trener

Świetny start w Pradze!

Kolejny raz zawodnicy UKS Warrior potwierdzili swoje umiejętności i  doskonałą formę. Tym razem młodzicy wywalczyli złoty i srebrny medal w stolicy Czech.
Na najwyższym stopniu podium uplasowała się Lena Maruszak, która wysoko wygrała wszystkie walki i zajęła pierwsze miejsce. Franciszek Lula w eliminacjach pokonał dwóch rywali oraz przegrał tylko jednym punktem w trzecim pojedynku. W finale Franek uległ bardziej doświadczonemu rówieśnikowi z Czech i zajął drugą lokatę. O braku szczęścia może powiedzieć Danie Mróz. Nasz młodzik przegrał pierwsze starcie punktem, a kolejne trzema. W przypadku Daniela zabrakło koncentracji do ostatniej sekundy walki.
Turniej Nextgen Nextlevel zorganizowano w ciekawej formule, zawodnicy walczyli każdy z każdym. Dało to możliwość zdobycia doświadczenia oraz dopracowania taktyki walki sportowej. Zawody odbył się 23 listopada w Pradze, w zmaganiach  rywalizowało bliski 100 sportowców z Czech, Słowacji oraz Polski.
Start zawodników UKS Warrior Zgorzelec w turnieju był możliwy dzięki środkom Gminy Miejskiej Zgorzelec oraz PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S. A.