Aktualności

26.06.2018 - 09:33 Autor: Trener

Najlepsi z najlepszych nagrodzeni

Po raz kolejny Dni Miasta były okazją na podsumowanie dokonań zgorzeleckich sportowców. Burmistrz Rafał Gronicz 23 czerwca nagrodził zawodników, trenerów oraz działaczy, którzy odnosili znaczące sukcesy w 2017 roku. W gronie wyróżnionych osób znalazło się aż dziewięciu zawodników oraz trener UKS Warrior. Nasi sportowcy w ubiegłym roku odnotowali wiele medalowych występów zarówno na arenie krajowej oraz zagranicą.

Wojciech Pawłowski
– trener UKS Warrior Zgorzelec, szkoleniowiec Kadry Dolnego Śląska.

Filip Olszak – I miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów, I miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, IX miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, V miejsce w Pucharze Świata G1 Slovenia Open, V miejsce w Pucharze Świata G1 Croatia Open. 

Kadra Narodowa Młodzieży Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego.

Karol Franczak – II miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów, I miejsce w Turnieju Nadziei Olimpijskich Małopolska Cup, II miejsce w Pucharze Polski Olsztyn Cup. 

Kadra Dolnego Śląska Juniorów.

Kamil Iwański – III miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów, III miejsce w Pucharze Polski Bydgoszcz Cup, III miejsce w Pucharze Polski Wielkopolska Cup.

Kadra Dolnego Śląska Juniorów.

Kacper Witek – V miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, III miejsce w Turnieju Nadziei Olimpijskich Małopolska Cup, III miejsce w Pucharze Polski Bydgoszcz Cup, V miejsce w Polish Open.

Kadra Dolnego Śląska Juniorów Młodszych.

Jan Frania – II miejsce w Pucharze Polski Olsztyn Cup, II miejsce w Pucharze Polski Wielkopolska Cup.

Kadra Dolnego Śląska Juniorów Młodszych.

Lena Sztulberg – II miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w walkach, I miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w dwuboju technicznym.

Julia Słonecka – II miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w walkach, II miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w dwuboju technicznym.

Igor Niklewicz – I miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w walkach, II miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w dwuboju technicznym.

Kadra Dolnego Śląska Młodzików.

Kacper Kempfert – I miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w walkach.

Kadra Dolnego Śląska Młodzików.

Gratuluję Rodzicom i Zawodnikom!

Wojciech Pawłowski