Aktualności

09.05.2018 - 14:12 Autor: Trener

Berlin Open

Zawodnicy UKS Warrior Zgorzelec zanotowali kolejny udany start w międzynarodowym turnieju taekwondo olimpijskiego. Na podium w prestiżowych zawodach stanęły kadetki Julia Słonecka i Lena Sztulberg.

Złoty medal zdobyła Julia po emocjonującym i zaciętym pojedynku z rówieśniczką z Niemiec. Natomiast Lena uległa w półfinale przyszłej zwyciężczyni kategorii -44 kg i ostatecznie uplasował się na III miejscu. W zawodach wystartowali również Kamil Iwański, Kacper Witek i Igor Rozmus, lecz oni pomimo ambitnej postawy przegrali pierwsze walki i odpadli z dalszej rywalizacji.

Turniej Berlin Open odbył się w stolicy Niemiec w dniach 4-6 maja. W zmaganiach brało udział blisko 900 sportowców z 25 krajów Azji i Europy.