Aktualności

Kapitalny występ UKS Warrior podczas Mistrzostw Polski!

03.06.2016 - 13:26
Kategoria: Ogólna
Rewelacyjny start w Mistrzostwach Polski Juniorów w taekwondo olimpijskim odnotowali  zawodnicy UKS Warrior Zgorzelec. Mistrzem Polski został Maksymilian Gołda, a wicemistrzami Filip Olszak oraz Dawid Majocha, który walczył ze złamaną... więcej

Zabrakło niewiele

20.05.2016 - 13:15
Tuż za podium uplasowali się zgorzeleccy taekwondziści w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Halowych. Piąte miejsce w najliczniej obsadzonej wadze -45kg wywalczyli Jerzy Frania i Kacper Witek. Kacper pierwszy pojedynek wygrał... więcej

Zawodnicy UKS Warrior o włos od podium podczas German Open

02.05.2016 - 10:27
Blisko strefy medalowej byli zgorzeleccy juniorzy Maksymilian Gołda i Filip Olszak w prestiżowym turnieju Pucharu Świat German Open. W eliminacjach Maks pokonał wysoko ośmioma punktami zawodnika z Holandii. Kolejny pojedynek wygrał przed... więcej

Medale w Pucharze Polski

19.04.2016 - 13:25
Cztery brązowe medale zdobyli sportowcy UKS Warrior Zgorzelec w Międzynarodowym Pucharze Polski – Bydgoszcz Cup. Na trzecim stopniu podium uplasowali się Filip Olszak, Maksymilian Gołda, Dawid Majocha oraz Jerzy Frania zdobywając ważne... więcej

Puchar jest nasz!

29.03.2016 - 13:07
Pierwsze miejsce drużynowo zdobyli zawodnicy reprezentujący Dolnośląski Związek Taekwondo WTF w osiemnastej edycji Oberlausitz-Cup. Świetnie spisali się taekwondziści z UKS Warrior Zgorzelec. Złoty medal wywalczył Filip Olszak wygrywając... więcej

Otwarte Mistrzostwa Holandii w taekwondo olimpijskim

18.03.2016 - 10:23
Ostatni start zawodników UKS Warrior Zgorzelec nie można zaliczyć do udanych. Filip Olszak oraz Maksymilian Gołda tym razem uplasowali się poza strefą medalową. W sobotę 12 marca juniorzy ze Zgorzelca wzięli udział w międzynarodowym... więcej

Konsultacja taekwondo olimpijskiego w Poznaniu

04.03.2016 - 10:53
Weekend kojarzy się z odpoczynkiem i błogim lenistwem, ale nie dla prawdziwych pasjonatów sportu. W minioną sobotę członkowie UKS Warror Zgorzelec uczestniczyli w Ogólnopolskiej Konsultacji Treningowej Polskiego Związku Taekwondo... więcej

Zgrupowanie zgorzeleckich taekwondzistów

19.02.2016 - 14:58
W zimowym obozie kondycyjnym, który odbył się w Bardzie wzięło udział 22 członków UKS Warrior Zgorzelec. Celem akcji szkoleniowej było przygotowanie zawodników do sezonu startowego. W zgrupowaniu wspólnie z zawodnikami z przygranicznego... więcej

Filip Olszak po raz kolejny w kadrze narodowej

04.02.2016 - 15:32
Świetna wiadomość dla zgorzeleckiego UKS Warrior. Zawodnik naszego klubu otrzymał kolejne powołanie do Kadry Polski Juniorów. Rewelacyjne wyniki osiągane przez Filipa w zawodach rankingowych Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego... więcej

Złoto i srebro dla UKS Warrior w Pucharze Polski

21.01.2016 - 14:41
Dwóch zawodników zgorzeleckiego klubu taekwondo Filip Olszak i Maksymilian Gołda zanotowali świetny start podczas Pucharu Polski, który rozegrano w miniony weekend w Kórniku. W turnieju brało udział ponad 350 juniorów i kadetów z Polski,... więcej

Zakończenie sezonu startowego 2015

13.01.2016 - 14:21
Początek roku sprzyja podsumowaniom osiągnięć oraz stawianiu kolejnych celów. W ubiegłym sezonie zawodnicy UKS Warrior Zgorzelec odnotowali wiele znakomitych startów, zarówno w turniejach krajowych jak i zagranicznych. Spektakularny sukces... więcej

Podziękowanie za przekazanie 1% podatku

31.12.2015 - 12:27
Szanowni Państwo serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przeznaczyli 1% podatku za 2014 rok na rzecz zgorzeleckiego klubu taekwondo olimpijskiego. Otrzymane środki finansowe przeznaczyliśmy na zakup atestowanej maty. Umożliwiło... więcej

Start najmłodszych taekwondzistów

29.12.2015 - 15:05
Dzieci oraz młodzicy z UKS Warrior Zgorzelec trenujący w Szkole Podstawowej nr 5 i Szkole Podstawowej nr 2 w niedzielę 20 grudnia uczestniczyli w gwiazdkowym turnieju taekwondo. Warto też dodać, że Filip Olszak po raz trzeci z rzędu... więcej

Życzenia świąteczne

24.12.2015 - 12:56
Spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku życzy Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego Warrior Zgorzelec.

UKS Warrior zdobywa Olsztyn

18.12.2015 - 10:18
Złoty i srebrny medal Pucharu Polski wywalczyli sportowcy naszego klubu taekwondo podczas turnieju rankingowego PZTO  jaki odbył się w miniony weekend  w stolicy Warmii i Mazur. Świetny start spośród pięciu reprezentantów... więcej

Debiut zawodników UKS Warrior w Mistrzostwach Polski

03.11.2015 - 13:40
Dwóch taekwondzistów UKS Warrior Zgorzelec miało swój debiut na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Puławach. Najlepsze, piąte miejsce zajął Karol Franczak. Tegoroczne Mistrzostwa Polski zgromadziły rekordową ilość zawodników bo aż... więcej

Srebrni wojownicy ze Zgorzelca

23.10.2015 - 11:58
Zawodnicy z UKS Warrior nie zwalniają tempa. Po udanym starcie młodzików w Opolu kadeci i juniorzy z przygranicznego miasta uczestniczyli w Międzynarodowym Pucharze Polski. Srebrne krążki wywalczyli Dawid Majocha, Filip Olszak, Artur... więcej

Młodzicy UKS Warrior na podium w Opolu

15.10.2015 - 10:26
Cztery srebrne medale i brązowy krążek zdobyli młodzicy UKS Warrior Zgorzelec w turnieju taekwondo olimpijskiego. Udany start odnotował Dawid Romanowicz, który w walkach, jaki i dwuboju technicznym, uplasował się na drugim miejscu podium.... więcej

Dołącz do mistrzów taekwondo!

23.09.2015 - 09:40
Od września wznowione zostały treningi taekwondo olimpijskiego w UKS Warrior Zgorzelec. Nowi uczestnicy przyjmowani są do dwóch sekcji: w Szkole Podstawowej nr 2 oraz w Szkole Podstawowej nr 5. Treningi w grupie młodszej – dzieci 7-12 lat... więcej

Inauguracja sezonu startowego

05.09.2015 - 10:50
W ostatni weekend sierpnia sportowcy UKS Warrior Zgorzelec wystartowali w międzynarodowym turnieju Polish Open, który rozegrano w Warszawie. W zmaganiach uczestniczyło blisko 1100 zawodników z 40 krajów. Wśród nich nie zabrakło medalistów... więcej