Kategoria: Ogólna
Taekwondo to nie tylko sztuka walki, ale również sport olimpijski. Ćwiczenia zapewniają wszechstronny rozwój organizmu. Trwają zapisy do jednego z najlepszych klubów sportowych na Dolnym Śląsku. O sukcesach młodzików, kadetów, juniorów,... więcej

Zawodnicy UKS Warrior tuż za podium

20.09.2017 - 13:38
Jednej wygranej zabrakło Kacprowi Witek do walki o medal podczas Polish Open w Warszawie. Filip Olszak po zwycięstwie w pierwszym pojedynku uległ rozstawionemu, starszemu o pięć lat Serbowi. Otwarte Mistrzostwa Polski rozegrano w miniony... więcej

Wakacje na sportowo z taekwondo

01.08.2017 - 10:15
Już dzisiaj w Centrum Sportowo Rekreacyjnym przy ulicy Maratońskiej w Zgorzelcu, odbędzie się pierwszy z sierpniowych treningów taekwondo. Zajęcia zaplanowano we wtorki i czwartki w godzinach 16:30 - 17:45 i prowadzone są w ramach akcji... więcej

Wakacje taekwondzistów

12.07.2017 - 19:21
Park linowy, fokarium, rejs statkiem, to tylko niektóre z atrakcji jakie były udziałem uczestników letniego obozu sportowego UKS Warrior Zgorzelec.Dwutygodniowe zgrupowanie miało miejsce w urokliwej nadmorskiej miejscowości jaką jest Puck.... więcej

Najlepsi zgorzeleccy sportowcy wyróżnieni

01.07.2017 - 11:04
Jak co roku burmistrz Rafał Gronicz w czasie dni Miasta Zgorzelca wręczył nagrody utalentowanym sportowcom. W gronie wyróżnionych osób znalazło się aż ośmiu zawodników oraz trener UKS Warrior. W 2016 roku sportowcy z przygranicznego miasta... więcej

Udany start w Wielkopolska Cup

17.06.2017 - 13:25
Trzy medale wywalczyli sportowcy UKS Warrior Zgorzelec w turnieju z cyklu Pucharu Polski. Na drugim stopniu podium uplasował się kadet Jan Frania. Brązowe medale zdobyli Kamil Iwański oraz Jerzy Frania.Świetny wynik uzyskał Jan Frania,... więcej

Trzy medale UKS Warrior na Mistrzostwach Polski

02.06.2017 - 07:21
Złoty, srebrny i brązowy medal przywieźli taekwondziści UKS Warrior Zgorzelec z Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców. Zgorzelecki klub reprezentowali Filip Olszak, Kamil Iwański, Karol Franczak oraz Jerzy Frania.Młodzieżowym Mistrzem... więcej

Kapitalny występ UKS Warrior w Berlinie!

12.05.2017 - 12:55
Świetną formę w międzynarodowym turnieju Berlin Open potwierdzili zawodnicy UKS Warrior Zgorzelec. Sportowcy z przygranicznego miasta wywalczyli trzy złote medale oraz srebrny i brązowy krążek.Na pierwszym miejscu uplasował się Filip... więcej

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy

14.04.2017 - 09:50
Zawodnik UKS Warrior Zgorzelec Filip Olszaka zadebiutował w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy taekwondo olimpijskiego. W turnieju rywalizowało 450 najlepszych zawodników z całej Europy.Pierwszy pojedynek Filip wygrał z reprezentantem... więcej

Medalowy występ w Pucharze Polski Bydgoszcz Cup

31.03.2017 - 12:31
Kolejny udany start w Pucharze Polski odnotowali zawodnicy UKS Warrior Zgorzelec. Nasi reprezentanci pięciokrotnie stawali na podium.Pośród sportowców z przygranicznego miasta najwyższą lokatę zajął Filip Olszak, który zdobył srebrny... więcej

Pracowity miesiąc UKS Warrior Zgorzelec

02.03.2017 - 10:31
Obóz w Borowicach i Puchar Świata Slovenia Open to najważniejsze, lutowe wydarzenia naszych taekwondzistów.Pierwszy tydzień ferii to intensywny trening  przygotowujący do zbliżających się zawodów. Grupa ponad 20 zawodniczek i... więcej

Kadra Polski dla Zgorzelca!

01.02.2017 - 11:24
Maksymilian Gołda i Filip Olszak zostali powołani do Kadry Narodowej Młodzieży Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego.Dzięki świetnym wynikom uzyskanym w ubiegłym roku, aż dwóch taekwondzistów naszego klubu zostało powołanych do... więcej

Zgorzeleccy taekwondziści w Pucharze Polski

13.01.2017 - 14:43
Sportowcy UKS Warrior Zgorzelec w pierwszy weekend stycznia wystartowali w Międzynarodowym Pucharze Polski taekwondo olimpijskiego. Dobry występ odnotował Filip Olszak, który uplasował się na II miejscu.Filip w walkach eliminacyjnych... więcej

Seminarium szkoleniowe PZTO

16.12.2016 - 15:09
Konferencja trenerów, egzaminatorów oraz sędziów Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego odbyła się w Warszawie w dniach 10-11 grudnia. W czasie spotkania prezes Artur Chmielarz dokonał analizy najważniejszych sukcesów sportowych w 2016... więcej

Srebro i dwa brązowe medale dla UKS Warrior Zgorzelec

09.12.2016 - 12:38
Kolejny świetny start w Pucharze Polski odnotowali zawodnicy zgorzeleckiego klubu taekwondo olimpijskiego. Filip Olszak stanął na drugim stopniu podium. Natomiast Maksymilian Gołda oraz Jerzy Frania wywalczyli brązowe medale w turnieju... więcej

Wrocławskie sparingi naszych taekwondzistów

01.12.2016 - 14:13
Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Warrior Zgorzelec pracowicie spędzili minioną sobotę. Młodzi taekwondziści sprawdzali swoje umiejętności podczas sparingów we Wrocławiu.Blisko osiemdziesięciu zawodników uczestniczyło w konsultacji... więcej

Serbia Open

04.11.2016 - 13:40
Zawodnicy UKS Warrior Zgorzelec nie zwalniają tempa. W ostatni weekend października Maksymilian Gołda i Filip Olszak wystartowali w XV Serbia Open. Tym razem juniorzy z przygranicznego miasta wracają bez medalu.    Najbliżej... więcej

Komplet medali UKS Warrior w Pucharze Polski

21.10.2016 - 10:28
Złoty, srebrny i brązowy krążek zdobyli juniorzy UKS Warrior Zgorzelec w Pucharze Polski taekwondo olimpijskiego. W zawodach rozegranych w Krynicy-Zdrój wystartowało blisko 280 sportowców z 44 klubów z Polski, Słowacji oraz... więcej

Filip Olszak brązowym medalistą Pucharu Świata!

13.10.2016 - 14:32
Kolejny, ogromny sukces naszego klubu taekwondo. Filip Olszak został brązowym medalista Pucharu Świata jaki w miniony weekend rozegrano w Rydze. Filip startował w kategorii junior (-63kg). Sukces Filipa jest tym większy, iż w jego wadze... więcej

Najmłodsi taekwondziści na start

07.10.2016 - 13:21
Choć od ostatniego startu juniorów UKS Warrior Zgorzelec minęło niespełna dwa tygodnie, to w ubiegłą sobotę dzieci, młodzicy oraz kadeci uczestniczyli w zawodach Bogatynia Cup.Dzieci rywalizowały w konkurencjach sprawnościowych oraz... więcej