Aktualności

Srebrny wyjazd do Olsztyna

08.12.2017 - 11:27
Kategoria: Ogólna
Dwa srebrne medale przywieźli zwodnicy UKS Warrior Zgorzelca z Pucharu Polski. Na drugim stopniu podium stanęli Karol Franczak oraz Jan Frania. W Olsztyn Cup wystartowało ponad 650 sportowców z 50 klubów taekwondo olimpijskiego.Turniej... więcej

Puchar Świata w Chorwacji

22.11.2017 - 17:21
Piąte miejsce zajął Filip Olszak w prestiżowym turnieju taekwondo olimpijskiego Croatia Open. Zawodnik UKS Warrior Zgorzelec po wygranych dwóch walkach, musiał uznać wyższość rywala z Hiszpanii. Turniej rozegrano w drugi weekend listopada... więcej

Medalowy występ UKS Warrior w Pradze

14.11.2017 - 15:09
Trwa świetna passa taekwondzistów zgorzeleckiego klubu UKS Warrior. Podczas Praha Open nasi sportowcy zdobyli dwa złote oraz srebrny medal. Międzynarodowe zawody odbyły się w pierwszy listopadowy weekend w obiekcie HC Slavia Praha.... więcej

Filip Olszak Mistrzem Polski Seniorów!

03.11.2017 - 09:00
Zawodnik UKS Warrior wywalczył dla Zgorzelca tytuł Mistrza Polski Seniorów w taekwondo olimpijskim podczas zawodów w Bornym Sulinowo. W turnieju jaki rozegrane w miniony weekend wystartowali najlepsi sportowcy z czołowych klubów Polski.... więcej

Komplet medali UKS Warrior Zgorzelec w Turnieju Nadziei Olimpijskich

27.10.2017 - 12:25
Złoty medal Karola Franczaka, srebrny Filipa Olszaka i brązowy Kacpra Witek to dorobek zgorzeleckich taekwondzistów na silnie obsadzonych zawodach w Nowym Sączu. W Turnieju Nadziei Olimpijskich wspieranym przez Ministerstwo Sportu i... więcej

Wspaniałe starty młodych taekwondzistów

20.10.2017 - 10:56
W ostatnim czasie młodzicy i kadeci UKS Warrior Zgorzelec odnotowali dwa udane starty. W pierwszą sobotę października reprezentanci klubu trzykrotnie stawali na podium w turnieju Sokol Cup. Kolejny występ w Międzywojewódzkich Mistrzostwach... więcej

Trenuj taekwondo olimpijskie!

28.09.2017 - 14:32
Taekwondo to nie tylko sztuka walki, ale również sport olimpijski. Ćwiczenia zapewniają wszechstronny rozwój organizmu. Trwają zapisy do jednego z najlepszych klubów sportowych na Dolnym Śląsku. O sukcesach młodzików, kadetów, juniorów,... więcej

Zawodnicy UKS Warrior tuż za podium

20.09.2017 - 13:38
Jednej wygranej zabrakło Kacprowi Witek do walki o medal podczas Polish Open w Warszawie. Filip Olszak po zwycięstwie w pierwszym pojedynku uległ rozstawionemu, starszemu o pięć lat Serbowi. Otwarte Mistrzostwa Polski rozegrano w miniony... więcej

Wakacje na sportowo z taekwondo

01.08.2017 - 10:15
Już dzisiaj w Centrum Sportowo Rekreacyjnym przy ulicy Maratońskiej w Zgorzelcu, odbędzie się pierwszy z sierpniowych treningów taekwondo. Zajęcia zaplanowano we wtorki i czwartki w godzinach 16:30 - 17:45 i prowadzone są w ramach akcji... więcej

Wakacje taekwondzistów

12.07.2017 - 19:21
Park linowy, fokarium, rejs statkiem, to tylko niektóre z atrakcji jakie były udziałem uczestników letniego obozu sportowego UKS Warrior Zgorzelec.Dwutygodniowe zgrupowanie miało miejsce w urokliwej nadmorskiej miejscowości jaką jest Puck.... więcej

Najlepsi zgorzeleccy sportowcy wyróżnieni

01.07.2017 - 11:04
Jak co roku burmistrz Rafał Gronicz w czasie dni Miasta Zgorzelca wręczył nagrody utalentowanym sportowcom. W gronie wyróżnionych osób znalazło się aż ośmiu zawodników oraz trener UKS Warrior. W 2016 roku sportowcy z przygranicznego miasta... więcej

Udany start w Wielkopolska Cup

17.06.2017 - 13:25
Trzy medale wywalczyli sportowcy UKS Warrior Zgorzelec w turnieju z cyklu Pucharu Polski. Na drugim stopniu podium uplasował się kadet Jan Frania. Brązowe medale zdobyli Kamil Iwański oraz Jerzy Frania.Świetny wynik uzyskał Jan Frania,... więcej

Trzy medale UKS Warrior na Mistrzostwach Polski

02.06.2017 - 07:21
Złoty, srebrny i brązowy medal przywieźli taekwondziści UKS Warrior Zgorzelec z Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców. Zgorzelecki klub reprezentowali Filip Olszak, Kamil Iwański, Karol Franczak oraz Jerzy Frania.Młodzieżowym Mistrzem... więcej

Kapitalny występ UKS Warrior w Berlinie!

12.05.2017 - 12:55
Świetną formę w międzynarodowym turnieju Berlin Open potwierdzili zawodnicy UKS Warrior Zgorzelec. Sportowcy z przygranicznego miasta wywalczyli trzy złote medale oraz srebrny i brązowy krążek.Na pierwszym miejscu uplasował się Filip... więcej

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy

14.04.2017 - 09:50
Zawodnik UKS Warrior Zgorzelec Filip Olszaka zadebiutował w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy taekwondo olimpijskiego. W turnieju rywalizowało 450 najlepszych zawodników z całej Europy.Pierwszy pojedynek Filip wygrał z reprezentantem... więcej

Medalowy występ w Pucharze Polski Bydgoszcz Cup

31.03.2017 - 12:31
Kolejny udany start w Pucharze Polski odnotowali zawodnicy UKS Warrior Zgorzelec. Nasi reprezentanci pięciokrotnie stawali na podium.Pośród sportowców z przygranicznego miasta najwyższą lokatę zajął Filip Olszak, który zdobył srebrny... więcej

Pracowity miesiąc UKS Warrior Zgorzelec

02.03.2017 - 10:31
Obóz w Borowicach i Puchar Świata Slovenia Open to najważniejsze, lutowe wydarzenia naszych taekwondzistów.Pierwszy tydzień ferii to intensywny trening  przygotowujący do zbliżających się zawodów. Grupa ponad 20 zawodniczek i... więcej

Kadra Polski dla Zgorzelca!

01.02.2017 - 11:24
Maksymilian Gołda i Filip Olszak zostali powołani do Kadry Narodowej Młodzieży Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego.Dzięki świetnym wynikom uzyskanym w ubiegłym roku, aż dwóch taekwondzistów naszego klubu zostało powołanych do... więcej

Zgorzeleccy taekwondziści w Pucharze Polski

13.01.2017 - 14:43
Sportowcy UKS Warrior Zgorzelec w pierwszy weekend stycznia wystartowali w Międzynarodowym Pucharze Polski taekwondo olimpijskiego. Dobry występ odnotował Filip Olszak, który uplasował się na II miejscu.Filip w walkach eliminacyjnych... więcej

Seminarium szkoleniowe PZTO

16.12.2016 - 15:09
Konferencja trenerów, egzaminatorów oraz sędziów Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego odbyła się w Warszawie w dniach 10-11 grudnia. W czasie spotkania prezes Artur Chmielarz dokonał analizy najważniejszych sukcesów sportowych w 2016... więcej